Blog SPB servisní s.r.o.

Kdo si nepospíší, příští rok si na zahradě nezaplave.

Zájem Čechů o vybudování vlastního bazénu na zahradě skokově roste. Za nárůstem stojí především koronavirová pandemie, která na dlouhou dobu ochromila cestovní ruch a uzavřela aquaparky a veřejná koupaliště. Díky tomu vzrostl zájem o vybudování vlastních relaxačních zón u domů a rekreačních objektů v posledním roce o desítky procent. Jak na tuto situaci zareagovala naše firma? A je vůbec reálné si zaplavat příští rok ve vlastním bazénu, když ještě nyní nemáte domluvený termín realizace? To se dozvíte v našem článku.

Na zvyšující poptávku odpovídáme kvalitou

Vzrůstající poptávka po bazénech se dotkla i naší firmy a kapacit našeho realizačního týmu. Rozhodli jsme se, že není naším cílem navyšovat počty prodejů a realizací na úkor kvality. Pro naše zákazníky chceme jen ty nejkvalitnější produkty a služby. Zaměřili jsme se proto výhradně na prodej a stavbu keramických bazénů Compass, které patří mezi luxusní generační bazény s dlouhou životností. Stejnou kvalitu poskytují i zastřešení od našeho výhradního dodavatele, firmy Alukov.

Široká nabídka luxusních bazénů

Naše nabídka bazénů Compass zahrnuje 25 typů bazénů a zastřešení, které si u nás zákazníci volí na základě svých požadavků. Bazény mají různé využití, které se odvíjí od jejich velikosti a vybavení. Sloužit mohou od relaxačního cvičení a plavání po tréning výkonnostního sportovního plavání (bazény s protiproudem).

Mezi často poptávané doplňky patří tzv. rollo. To je solární lamelové krytí, které pluje po hladině bazénu a splňuje požadavky na bezpečnost, napomáhá ohřevu vody a zamezuje jejímu ochlazování a znečištění. 

I v zastřešení máte u nás na výběr

Zákazníci si u nás stále častěji objednávají spolu s bazénem i zastřešení značky Alukov, které také nabízíme ve více variantách. Zastřešení slouží, podobně jako rollo, ke snazšímu ohřevu vody, udržení její teploty, brání znečištění bazénu a může být i ochranou bariérou proti spadnutí nejmenších členů domácnosti do bazénu. Dalším jeho bonusem je to, že díky bočním dveřím umožňuje vstup do bazénu a jeho využití i v chladném počasí. Provoz bazénu je díky zastřešení možný celoročně, což vítají především zákazníci, kteří se v zimě otužují, či mají saunu a bazén využívají jako ochlazovací nádrž. V zimním období je však potřeba zajistit častější cirkulaci vody, aby nezamrzaly rozvody a filtrace.

Jak je to s výrobou a termínem realizace?

Poptávka po nových bazénech je opravdu veliká a již od června roku 2021 prodáváme bazény a uzavíráme smlouvy o dílo na rok 2022. Na základě tohoto vzrůstajícího zájmu jsme zajistili předvýrobu bazénů v Senci na Slovensku, kde se bazény Compass pro evropský trh vyrábí. Pokud však o koupi bazénu vážně uvažujete, neměli byste již déle otálet. Už nyní je naše kapacita realizací do května 2022 zcela zaplněna.

Potřebujete poradit s výběrem bazénu nebo více informací?
Kontaktujte nás.

+420 605 943 347

Naše služby

01

Prodej bazénů

Jsme prodejci luxusních keramických bazénů Compass

02

Zastřešení bazénů

Jsme prodejci kvalitního zastřešení bazénů firmy Alukov

03

Stavební příprava bazénů

Specializujeme se na odborné provedení stavební přípravy bazénů, přesně dle požadavků výrobce

Přijedeme, poradíme, zaměříme, zrealizujeme

Pokud přemýšlíte o novém luxusním bazénu,
neváhejte nás kontaktovat.

Pokud přemýšlíte o novém luxusním bazénu, neváhejte nás kontaktovat.