VÍŘIVKY USSPA

Kvalitní a designové vířivky/spa s minimálními nároky na vaši péči vám dopřejí skutečnou relaxaci bez starostí.

USSPA

Rodinná firma USSPA je prvním a největším českým výrobcem vířivek a swim spa. Na trhu působí od roku 1995 a řadí se mezi přední evropské výrobce.
Celý proces vzniku spa – od nápadu, přes design až po samotnou výrobu, se odehrává v továrně v Dolní Dobrouči a Hnátnici. Díky tomu produkty získávají svou jedinečnost.

PROČ USSPA

USSPA nabízí USSPA ucelené portfolio vířivek a termálních bazénů swim spa pro privátní i komerční využití. Každý zákazník zde tak naleznete produkt, který splní jeho individuální nároky a požadavky.

KVALITA

Kvalita materiálů i provedení je na prvním místě. Pozornost je věnována každému jednotlivému dílu. To stvrzuje také certifikát kvality Czech Made, jehož je USSPA držitelem jako jediná ve svém oboru.

DESIGN

Díky vlastnímu designerskému týmu nesou produkty jedinečný vzhled se zaměřením na maximální funkčnost a komfort pro jejich uživatele a udávají tak trendy ve světě spa. USSPA je držitelem prestižních světových ocenění za design Red Dot Award a Good Design Award.

INOVACE

Za svou historii vytvořila USSPA řadu inovací, které posouvají obor spa kupředu. Je držitelem několika patentů za svá vlastní unikátní řešení jako je například automatický termoryt ACSÒ, Který nemá ve světě obdoby.

PÉČE

Spokojený zákazník je pro USSPA prioritou. Proto vztah nekončí prodejem produktu, ale pokračuje desítky let životnosti spa. Profesionální poradenství a servis mohou zákazníci využít kdykoliv je potřeba.

Potřebujete poradit s výběrem vířivky nebo více informací?
Kontaktujte nás.

+420 605 943 347

Privátní vířivky

Kvalita, moderní a minimalistický design, unikátní technologie snižující nároky na vaši péči i energetickou náročnost. To vše v každém z modelů vířivek pro privátní využití, které poskytnou naprosté uvolnění tělu i mysli v pohodlí domova.

Privátní vířivka USSPA

Celoroční bazény swim spa

Kompaktní rozměr, zabudovaný protiproud nastavitelná teplota vody činí ze swim spa místo pro aktivní relaxaci po celý rok.
Kompaktní rozměr a nízké nároky na údržbu i spotřebu energií dělají ze swim spa lepší a udržitelnější alternativu klasických bazénů. Swim spa je to pravé místo pro aktivní relaxaci s celou rodinou. Díky výkonnému protiproudu je však správnou volbou i pro zdatné sportovce a všechny, kteří chtějí budovat svou kondici a to 365 dní v roce.

Privátní vířivka USSPA

Komerční vířivky

Komplexní řešení hotelových spa do interiéru i exteriéru připravených odolávat vysoké zátěži.
Profesionální řešení hotelových spa. Vířivky určené pro komerční využití splňují veškerá kritéria a normy pro provoz na veřejných místech. Díky inovativním technologiím jsou připraveny na maximální vytížení a jejich jedinečný design obohatí vzhled celého místa.

Privátní vířivka USSPA

Všechny naše služby

01

Prodej Bazénů

COMPASS CENTRUM, Tábor

Prodáváme luxusní keramické bazény.

02

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Jsme prodejci kvalitního zastřešení bazénů firmy Alukov.

03

Vířivky a swim spa USSPA

Kvalitní vířivky a swim spa od českého výrobce USSPA.

04

Stavební příprava bazénů

Specializujeme se na odborné provedení stavební přípravy bazénů, přesně dle požadavků výrobce.

Přijedeme, poradíme, zaměříme, zrealizujeme

Pokud přemýšlíte o novém luxusním bazénu,
neváhejte nás kontaktovat.

Pokud přemýšlíte o novém luxusním bazénu, neváhejte nás kontaktovat.