NAŠI PARTNEŘI

KERAMICKÉ BAZÉNY COMPASS

Bazény s keramickým jádrem, karbonovými výztužemi.
Více o partnerovi ZDE.

ZASTŘEŠENÍ NA MÍRU ALUKOV

Jsme prodejci kvalitního zastřešení firmy Alukov.
Více o partnerovi ZDE.

USSPA

Jsme prodejci kvalitních vířivek firmy USSPA.
Vířivky můžete poptat ZDE.

Vagner pool

Společnost Vágner Pool je výrobcem, dovozcem a distributorem bazénové technologie, bazénového příslušenství a bazénové chemie v České republice.
Více informací o partnerovi ZDE.

DAS POJIŠŤOVNA

DAS poskytuje právní ochranu pro živnostníky a firmy. Naší firmě zajišťuje profesionální právní poradenství a ochranu, s úhradou nákladů na řešení jednotlivých případů až do 1 000 000 korun. Sjednáním právního poradenství máme zabezpečeny platby za advokáta, soudní řízení a zpracování znaleckých posudků. Zastupuje nás i v případech, kdy pojišťovna nevyplatí nebo sníží plnění.

Allianz partner SPS servisní

Allianz POJIŠŤOVNA

Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností. Toto pojištění nás finančně ochrání v případě škody, kterou způsobíme třetí osobě. Jedná se o škody na životě, zdraví nebo věci, případně finanční škody. V Allianz mají s pojištěním pro podnikatele bohaté zkušenosti, pojistili dokonce Titanic nebo první let do vesmíru.

Thermowhite partner SPS servisní

Thermowhite

Systém izolace je prověřený více než 20-ti letou praxí a běžně používaný při výstavbě a rekonstrukcích v Rakousku, Německu i v mnoha dalších evropských zemích prostřednictvím partnerské sítě ThermoWhite, včetně České republiky.

DEK TRADE STAVEBNINY

DEK je naším hlavním dodavatelem kvalitního stavebního materiálu. Na základě rámcové smlouvy využíváme rovněž půjčovny nářadí a dopravu, protože síť jejich prodejen je po celé České republice.

Pro více informací o našich partnerech a službách nás neváhejte kontaktovat.